Vineri, 20 Ianuarie 2023

Parohia Agafton din județul Botoșani organizează o licitație publică în vederea atribuirii lucrărilor de pictură de la biserica parohială.

Parohia Agafton din satul Agafton, Protoieria Botoșani, judetul Botosani, organizează în data de 8 februarie 2023 la ora 13.00 o licitație publică în vederea adjudecării lucrărilor de pictură murală, tehnica tempera, la biserica parohială cu hramul „Acoperământul Maicii Domnului”, situată pe strada Mănăstirii, pentru o suprafață de 650 mp.

Pictorii bisericești autorizați C.P.B. vor prezenta ofertele de lucru, însoțite de portofoliu de lucrări, până la data de 7 februarie 2023.

Informații suplimentare privind devizul lucrărilor de pictură pot fi obținute de la preotul paroh Constantin-Florin Istrate, tel. 0740.85.20.23.